ESL Coach

Gregory Miller - Rodilý mluvčí - Angličtina - English - Pardubice

Gregory Miller

Jmenuji se Gregory Miller. Absolvoval jsem s vyznamenáním University of South Carolina, kde jsem získal titul Bachelor of Arts and Interdisciplinary Studies se zaměřením na anglický jazyk a světovou historii (dvojí hlavní studijní obor). Vyučuji s přestávkami již od roku 1992, nejprve po celé Americe a nyní v České republice. Své kurzy obohacuji 12 lety manažerských zkušeností ze široké škály oborů - od energetiky přes vinařství, umění, parfumerii až po pohostinství. 

Co je mottem mých kurzů?

Studenti své znalosti objevují sami. Já jen jejich objevování posiluji a podporuji.

Výtah z mého CV

  • Více než desetiletá praxe výuky na soukromých a státních školách
  • Od roku 2011 výuka v Pardubickém kraji (LITE, Evropské Vzdělávací Centrum, Jazyková agentura Mgr. Jana Chmelíková, Comenia vzdělávací agentura atd.)
  • Malíř obrazů - vystavoval jsem po celých Spojených Státech od Charlestonu a New Yorku na východě, přes Chicago a Denver, až po San Francisko a Los Angeles na západním pobřeží
  • V 27 letech poprvé na snowboardu a jezdím dodnes
  • Vinařský nadšenec – získal jsem certifikát prvního stupně na sommelierském kurzu a zkusil jsem i vyrábět své vlastní víno
  • Vášnivým rybářem od osmi let

Z rodinné historie

Moje rodina z matčiny strany pochází z Plzně a do Ameriky emigrovala v roce 1893, což ze mě dělá Američana teprve 3. generace. Z otcovy strany jsem vzdálený příbuzný Jamese Monroa, který se stal 5. prezidentem USA.