obrázek bez popisu

Studijní skupiny angličtiny s rodilým mluvčím

FAQ

obrázek bez popisu

Často kladené otázky

V jakém časovém pásmu jsou kurzy ESLcoach uvedeny a vyučovány? SEČ - středoevropský čas

Zaregistroval/a jsem se na kurz, ale nedostal/a jsem žádný email? Po registraci byste měli téměř okamžitě obdržet potvrzovací e-mail z adresy eslcoachcz@gmail.com s popisem Vašeho požadavku. Pokud se tak nestane, zkontrolujte, prosím, svůj spam. V případě, že Vám email opravdu nebyl zaslán, zkuste vyplnit formulář znovu  nebo nám své požadavky zašlete přímo na eslcoachcz@gmail.com.

Jaká platforma se používá k výuce online? Pro komunikativní lekce se používá Google Meet. Pro lekce anglické adventury se používá online stolní herní platforma Roll20. Obojí je zdarma.

Musím si stáhnout Google Meet? Ne.

Co potřebuji pro Google Meet? Stačí vám k tomu přístup prostřednictvím jednoho z následujících prohlížečů: Google Chrome, Safari nebo Firefox.

Existují nějaké skutečné výhody online lekcí? Ano, mnoho. Větší flexibilita-výuka je realizovatelná prakticky všude a za jakékoli situace. Vyukové skupiny se mohou skládat z přátel nebo rodiny, žijících příliš daleko od sebe. Využití multimedií a zapamatovatelnější formy výuky s možností zapnutí titulků. Ušetřený čas z dojíždění na lekce.

    Může mít lekce pouze jednoho studenta? Ano. Jednalo by se o soukromou hodinu.

    Jak zaplatím? Po provedené rezervaci lekcí vám bude zaslána faktura, kterou lze snadno zaplatit online.

    Jak poznám, že můj počítač a připojení k internetu jsou vhodné pro výuku? Obecně platí, že pokud Váš počítač dokáže spustit video z YouTube, bude to v pořádku.

    Chci zařídit, aby moje děti měli hodiny s kamarády. Jak to udělám? Přejděte na "Přihlásit se do lekcí pro mládež", vyplňte formulář a na konci vložte do pole se zprávou jména ostatních studentů s kontakty na jejich rodiče/zákonné zástupce.